FiveM – FivePD Türk Polis RP Sunucusu

Türkiye’de bulunmayan yabancılarda sevilerek oynanan FivePD sunucusunuda Türkiye’de şu anda resmi olark ilk ve tek olarak biz açmış olduk. LSPDFR adlı GTA 5 oyuna eklenti ile Polis RP(RolePlay)’si yapabileceğiniz bir eklentiye benzeyen ve çok oyunculu desteği ile FivePD sunucusu hazırladık. Kullandığımız modların %80 – %90 Türk Polis RP yapmak için hazırlamaktayız, Kullanılan araç modları Türk GTA 5 mod yapımcıları tarafından yapılmıştır olup ismini sayamıyacağım kadar çok mod yapımcısı bulunmaktadır. Sunucuda ki araçlardan modları tamamı replace araçlar olduğunu belirtmek isterim. Fivem’de çalışabilmesi için replace araçları add-on olarak hazırladık. Şimdi ise sıra sizde gidin ve suçluları yakalayın ve şehirin düzenini sağlayın.

FivePD Nedir?
FivePD, GTA V FiveM üzerinde kodlanmış bir oyun modudur. Oyuna polis olarak başlarsınız ve sistem size görevler verir. Görev almak istemiyorsanız sadece devriye atarak oyun içerisindeki her NPC ile iletişime geçebilir, trafik durdurmaları, kimlik kontrolleri vb. bir çok unsurdan faydalanarak isterseniz rol yapabilir, isterseniz seviye kasabilirsiniz.
Türkiye adını koymamızın sebebi oyun içerisindeki karakolların ve diğer unsurların Türkçeleştirilerek, Emniyet Genel Müdürlüğü, Otoyol Polisi, Jandarma vb. modlarla zenginleştirip yeni bir ürün ortaya koymamızdır. İlerleyen günler içerisinde oyun modundan ve diğer modlar üzerinden görüntüler paylaşılacaktır.

[Açık – Open Beta] FivePD | Türkiye’de İlk ve Tek Türk Polis Roleplay | Resmi GPM Sunucusu | Türk Polis Araçları – ELS Sistemi | TK’SW Community

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir