Assetto Corsa Trafikli Sunucularımız

🥳 Sunucumuzda mümkün oldukça optimize çalışan sorunsuz olan modellerde kaliteli olan modları seçiyor ve sunucularıma ekliyoruz. Amacımız tamamen oyuncuların oyun zevklerini yükseltecek olan araçlar ile oyuncuların sunucularımızda eğlenerek oynamasını sağlamaktır.

🥰 Sunucularımıza bağlanırken veya kurulum sırasında yaşadığınız sorunların çözümlerini burada ki yazımızdan bakabilirsiniz. Veya discord sunucumuz üzerinden bizlerden yardım talep edebilirsiniz.

🤩 Sunucumuza koymamızı istediğiniz mod veya modlar için discord sunucumuzda ki istek araç ve harita odalarında bizlere bildirebilirsiniz. Kontroller sonrasında sunucumuza koyup koymadığımız hakkında sizleri bilgilendiririz.

😱 Sunucu sistemlerimizin çoğunda Chat-Login-Exit-Crash vs. bilgilerini veren bir log sistemi bulunmaktadır. Hem discord sunucumuzda ki loglara düşmekte olup, hemde database sistemimize kayıt altına alınmaktadır.

😘 Sunucumuzda Report sistemi bulunmaktadır. Bir kullanıcı size bulaştığında ve rahat vermeyip, oyun zevkinizi bozuyor ise bunu bizlere oyun içerisinde klip alarak bizlere bildirebilirsiniz.

😈 Diğer kullanıcı veya arkadaşlarınla yarış teklifinde bulunabileceğiniz bir sistemde sunucumuzda bulunmaktadır. Önünüzde ki araca 3 defa selektör atarak ona yarış teklifi gönderebilirsiniz.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir